Nobilia – więcej niż kuchnia

27 kwietnia 2020

W jaki sposób zachować spójność kolorystyczną naszych wnętrz? Dzięki nowej kolekcji mebli łazienkowych oraz pokojowych Nobilia jest to możliwe!

ŁAZIENKI

Trend do indywidualnie zaprojektowanych wnętrz o domowym charakterze kontynuuje się w łazience. Dzięki temu znacznie wzrosło zapotrzebowanie na idealną organizację przestrzeni do przechowywania oraz ergonomicznego wyposażenia – mówiąc wprost: wygoda i funkcjonalność.


Cechy jakościowe mebli Nobilia sprawiają, że sprostają one najbardziej wymagającym klientom. Z tego powodu producent uzupełnił ofertę o niezależną linię mebli łazienkowych, umywalek i akcesoriów.

POMIESZCZENIE GOSPODARCZE

Gdzie umieścić wszystkie rzeczy, których używamy na co dzień, ale nie powinny być widoczne dla wszystkich, którzy wchodzą do kuchni? Mogą skończyć w piwnicy, na uboczu, ale wtedy nie są już łatwo dostępne do codziennego użytku. Co więcej, wiele domów jednorodzinnych lub mieszkań dziś nie ma już nawet piwnic. Doprowadziło to do ożywienia pomieszczenia gospodarczego. Ponieważ to pomieszczenie często musi spełniać wiele funkcji przy niewielkiej powierzchni, projekt jest zarówno funkcjonalny, jak i ergonomiczny, z inteligentnymi rozwiązaniami, które można dostosować do własnych potrzeb.

MEBLE POKOJOWE

Projektując nową kuchnię, weź również pod uwagę sąsiadujące obszary mieszkalne. Możesz urządzić salon, jadalnię i garderobę w jednolitym stylu z otwartą koncepcją kuchni przy użyciu elementów korpusu, systemów półkowych i półek ściennych.

SYSTEM REGAŁÓW

Niezależnie od tego, czy jest używany jako ogród ziołowy w kuchni, czy jako garderoba do przechowywania w salonie lub łazience – system półek Nobilia jest uderzającym elementem do rozmowy w każdym pokoju. System półek oferuje różnorodne i elastyczne opcje planowania. Dzięki innowacyjnym pomysłom, eleganckiemu designowi i niezliczonym praktycznym detalom do zintegrowanych współczesnych wnętrz domowych uzyskujemy nieprzeciętny design.

Z jednej strony nacisk kładziony jest na systemy modułowe, które można planować i elastycznie integrować w różnych sytuacjach życiowych. Z drugiej strony istnieje zapotrzebowanie na małe pojedyncze elementy, które można po prostu łączyć. Ty decydujesz, czy użyjesz półki do wyświetlania pięknych przedmiotów, czy jako praktycznej pomocy w organizowaniu. Nasze rozwiązania pomogą Ci zrealizować pomysły na wyposażenie domu.

Katalog mebli łazienkowych
Katalog mebli pokojowych

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,